realizacje-20-header

 


CLIMAX to wiodący światowy producent przenośnych maszyn do obróbki skrawaniem,  spawania oraz zaawansowanych systemów testowania zaworów. Od ponad 50 lat CLIMAX jest liderem branży, którą sam stworzył i rozwija.

Aktualnie CLIMAX to połączenie marek  i produktów CLIMAX (przenośnych maszyn do obróbki metali), BORTECH (automatycznych napawarek), CALDER (zaawansowanych systemów testowania zaworów) oraz H&S TOOL (urządzeń do cięcia i fazowania rur).

Kompleksowość rozwiązań oferowanych przez CLIMAX pozwalających na realizację krytycznych zadań związanych z produkcją i naprawami w przemyśle, sprawiły że znalazły one swoje zastosowanie w wielu różnych branżach: w tym w przemyśle naftowym i gazowy, górnictwie,  budownictwie konstrukcji wielkogabarytowych oraz przemyśle stoczniowym i offshore.

CLIMAX to najlepsza relacja jakości do ceny. Ponad 99% oferowanych urządzeń produkowanych jest w USA, gdzie obowiązują najwyższe na świecie normy bezpieczeństwa i jakości. Nasze produkty są produkowane zgodnie z certyfikatem ISO 9001
i spełniają międzynarodowe standardy, w tym certyfikat CE.

 

CLIMAX to NAJWYŻSZA NA ŚWIECIE WYDAJNOŚĆ

CLIMAX to najlepsze na Świecie przenośne maszyny do obróbki metali, systemy do automatycznego napawania oraz zaawansowany systemy do testowania zaworów.

CLIMAX to POŁĄCZENIE MOCY z NIEZAWODNOŚCIĄ

Przenośne wytaczarki marki CLIMAX są najbardziej kompaktowymi i niezawodnymi jednostkami dostępnymi na rynku. Dzięki nim realizacja nawet najbardziej skomplikowanych obróbek jest stosunkowo prosta i możliwa do realizacji przy zachowaniu najwyższej efektywności. 

CXLIMAX to NAJWIĘKSZA NA ŚWICIE WYPOŻYCZALNIA

Climax na całym świecie posiada ponad 2500 jednostek sprzętowych z przeznaczeniem do wypożyczenia. Nie musisz od razu kupować oferowanych przez nas maszyn. Możesz je najpierw wypożyczyć, przetestować  i o ile odpowiedzą pozytywnie na Twoje oczekiwania będziesz mógł je kupić.

CLIMAX to KOMPLEKSOWE ROZWIZANIE DLA PRZEMYSŁU

CLIMAX to kompleksowe rozwiązanie dla przemysłu, które z powodzeniem sprawdzają się wszędzie tam gdzie gabaryty elementów konstrukcyjnych jak i ich dostępność stanowią problem w technologii remontowo-produkcyjnej. Wyeliminowanie kosztów transportu przy jednoczesnym rozbudowaniu usługi serwisowej pozwala na znacznie szybsze realizowanie zadań produkcyjnych, a w przypadku awarii; na szybsze przywrócenie ciągłości produkcji.

 

POBIEŻ KATALOG PRODUKTÓW CLIMAX (tutaj)